У Франківську встановлять перший підземний контейнерний майданчик для роздільного збору сміття

Цьогоріч у Івано-Франківську на вул. Грушевського (позаду стоматологічного корпусу) встановлять підземний контейнерний майданчик.

Як зазначає на сторінці у Фейсбук міський голова Руслан Марцінків, сміття опустять під землю у рамках проекту, над розробкою якого наразі активно працює Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою.

«Проведемо тендер на виконання робіт - і почнемо споруджувати конструкцію, - зазначають у мерії. – Передбачається встановлення 4 занурених під землю контейнерів з люками, через які можна буде викидати відсортовані відходи».

Перевізник сміття дистанційно активує механізм і піднімає баки на поверхню, щоб їх очистити. 

«Це складна механічна конструкція, яку необхідно продумати до деталей, аби вона функціонувала безперебійно протягом тривалого часу, - зазначають комунальники. – Роботи зі встановлення плануємо почати літо».

Підземний контейнерний майданчик, який вимагає підведення додаткових інженерних мереж, дозволить не лише уникнути неприємних запахів, але й обмежить доступ до сміття тварин та сторонніх осіб, передають Версії.if.ua.

На переконання Руслана Марцінківа, середмістя обласного центру повинно бути чистим і затишним. «Цей майданчик завжди був проблемним, адже, крім неприємного запаху, тут часто "сортували сміття" безхатьки, які значну частину відходів викидали просто на пішохідну зону, - пояснює мер. – В рамках пілотного проекту ми вирішили удосконалити цей майданчик, адже взагалі усунути його також не можна».


Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка