У Чернівцях 43 школи встановлять бокси для роздільного збору відходів

43 загальноосвітні школи Чернівців встановлять бокси для роздільного збору відходів.

Спеціальні контейнери облаштують у рамках освітнього проекту #Сортую, ініціаторами якого виступили громадська організація "Україна без сміття" та Фундація "Відкрите суспільство", передає УНІАН

За словами організаторів, проект дозволить молодому поколінню отримати практичний досвід у поводженні з відходами та сформувати відповідальне ставлення до довкілля.

«Ми зрозуміли, що школярам потрібне максимально просте і зрозуміле застосування теоретичних знань на практиці - причому на першому етапі, поки сортування ще не стало повсякденною звичкою, - пояснює засновник ГО "Україна без сміття" Євгенія Аратовська. – Тому одразу встановлюємо у школах контейнери для роздільного збору поширених видів ТПВ - паперу та пластику, які легко накопичити і потім переробити".

Активісти впевнені, що подібні проекти сприятимуть системним змінам у ставленні до екології та зроблять довкілля чистим та безпечним.

«Школярі, які усвідомлять важливість та необхідність роздільного збирання відходів, допоможуть виховати у суспільстві відповідальне ставлення до навколишнього середовища та сформують культуру правильного поводження із побутовими відходами в Україні», - зауважують ініціатори проекту.

У ході проведення у гімназії No2 відкритого екологічного уроку, який запустив реалізацію проекту #Сортую, міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак зазначив, що українське суспільство можна привчити до сортування сміття через школярів та студентів. "Молодь може вплинути на старше покоління, пришвидшити перехід країни на ощадне поводження з ресурсами та виховати нову культуру», - впевнений очільник відомства.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка