У Британії запрацювала депозитна система збору пластикових пляшок

В англійському селі Браунтон запрацювала депозитна система збору пластикових пляшок.

Ініціатором впровадження пілотного проекту, в рамках якого за кожну викинуту у спеціальний автомат пластикову ємність мешканці та гості населеного пункту отримуватимуть 10 пенсів, виступив місцевий підприємець Бред Буньярд, передає УРА-Інформ з посиланням на видання North Devon Gazette.

На його кошти був встановлений фандомат у сільському магазині, власник якого отримав тижневе право на розміщення реклами у групі "Спільнота Браутон" на facebook.

"Постійно накопичується величезна кількість пластикових пляшок, якими особливо засмічений центр села, - пояснює Бред Буньярд. - Протягом тижня ми проведемо дослідження і зрозуміємо, чи дозволить фандомат отримувати додаткові можливості для бізнесу».

Наразі у Великобританії створена робоча група з впровадження депозитної системи збору тари. За попередніми розрахунками екологічних дослідників "Eunomia", нововведення допоможе заощадити близько 35 млн фунтів стерлінгів (45 млн доларів) бюджетних коштів у рік, передає УНН

"Економія буде досягнута за відсутності необхідності сортувати відходи після їх збору, - пояснюють дослідники. – До того ж заставна система збору тари допомогла б заощадити гроші британців, які платять податок за сміття, яке не піддається переробці і захоронюється на звалищах».

Щодня у Великобританії продається 35 млн пластикових пляшок і 20 млн алюмінієвих банок, суттєва частка яких потрапляє на звалища. 

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка