У 2017 році на Львівщині відкрили 5 сонячних та одну вітрову станцію загальною потужністю 48,8 МВт

У 2017 році у Львівській області відкрили 5 сонячних та 1 вітрову електростанцію загальною потужністю 48,8 МВт.

Як розповів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, цьогоріч в області встановили найпотужнішу в Україні сонячну електростанцію ТОВ "Синтез Солар"(дахову та наземну), "Лео-Солар-Енерджі"(дахову), "Озерну", ТОВ «Енергопостач-Плюс» (Енергетичні поля СЕС Терновиця 2 та 4), ТОВ "Цетуля Солар" та вітрову електростанцію "Старий Самбір-2", передає Львівська ОДА.

«У 2017 році також ввели в експлуатацію 95 сонячних установок приватних домогосподарств потужністю 1,3 МВт: сума залучених інвестицій склала 1,5 млн євро, - зазначає він. – А "теплими кредитами" скористалися понад 7,5 тисяч мешканців, які на впровадження енергоощадних заходів залучили 185 млн грн кредитних коштів, що на 56,7% більше, ніж торік».

Також на Львівщині цьогоріч відкрили 2 газові родовища та ввели в експлуатацію 1 нафтову свердловину, продовжує Олег Синютка.

"У 2017 році нам вдалось подолати екологічну загрозу - у Сокальському районі завершили роботи із гасіння терикону ПАТ "Львівська вугільна компанія", - наголосив голова Львівської ОДА. - На ліквідацію залучено 12 мільйонів гривень із резервного фонду державного бюджету".  

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка