У 2016 році український виробник пива повернув у господарський обіг понад 175 млн скляних пляшок

У 2016 році український виробник пива -Carlsberg Ukraine - повернув у господарський обіг понад 175 млн скляних пляшок.

Раціональне використання природних ресурсів дозволило компанії не тільки зменшити витрати на закупівлю нової скляної тари, але також істотно скоротити кількість твердих побутових відходів, що забруднюють навколишнє середовище, передає Центр "Розвиток КСВ"

«Для виробництва 1 тонни скляних пляшок витрачається близько 1,2 тонни природної сировини (в тому числі 0,59 тонни кварцового піску, 0,172 тонни вапняку, 0,186 тонни соди і 0,072 тонни польового шпату), а також близько 4 мВт-год електроенергії, - пояснюють у Carlsberg Ukraine. - Енергії, яка витрачається на виготовлення лише 1 скляної пляшки, вистачить на 7-годинну роботу комп'ютера або на добу роботи енергозберігаючої лампи».

Використання оборотної пляшки має і позитивний економічний аспект для країни, зазначають у компанії.

«Щороку 4 великих тарних оператора в Україні, будучи сумлінними платниками податків, відраховують до бюджету значну суму податків і зборів, - наголошують у Carlsberg Ukraine. - А для найменш соціально захищених верств населення здача скляної пляшки - мінімальне, але необхідне для виживання джерело доходів».

Сьогодні Carlsberg Ukraine, яка розробила і впровадила цільову програму з використання оборотної тари ще у 2008 році, вдалося забезпечити високий рівень оборотності пляшки.

«За результатами 2016 року фактичний показник повторного використання пляшки заводами компанії у Запоріжжі, Києві та Львові перевищив рівень 52% від об'єму вторинних продажів пива у скляній упаковці на ринку України, - зазначають у компанії. –Таким чином, ми зменшуємо рівень емісії СО2 у навколишнє середовище, який викидається у великій кількості при виробництві нових скляних пляшок».

Як зазначає регіональний директор із виробництва Carlsberg Ukraine Олександр Руднєв, зниженню негативного впливу на екологію приділяється увага на всіх етапах виробництва. «Ми прагнемо зменшити рівень свого впливу на навколишнє середовище і збільшуємо рівень збору склотари в Україні у рамках спільних проектів із тарними операторами, - наголошує він. - У 2015 році у Запоріжжі був відкритий перший пункт прийому скляних пляшок на території торгового центру мережі гіпермаркетів "МЕТРО Кеш енд Кері Україна".Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка