Триповерхова башта: На Волині умілець використав цікавий cпосіб зберігання дров

Житель волинського райцентру Маневичі Олександр Таран спорудив на власному городі триповерхову башту із заготовлених на зиму дров.

Вищу за комин на хаті та стійку конструкцію, яка може претендувати на звання "Найоригінальніший енергетичний ресурс", 56-річний умілець звів без жодного цвяха, передає Волинь


На башту, яку Олександр Таран називає «блокпостом», пішло три машини соснових та ялинових обрізків.

«Якщо добре постаратися, то ще зо дві сюди влізе. Щоб дрова не накисали від снігу і дощу та краще сохли, зробив дах, - розповідає умілець. – Моя споруда має подвійні стіни, міцна й надійна, хоч і складена без жодного цвяха – розвалити її не так просто».

Соснові та ялинові обрізки дуже добре горять, продовжує Олександр Таран. «У грубці аж гуде, - ділиться досвідом запасливий маневицький господар. - Натопив - і теплиня в хаті, так що свою програму енергозбереження я вже виконав: запасу дров вистачить на декілька років».

Олександр Таран закінчив Ростовську школу міліції та служив у правоохоронних органах, а після звільнення у 42-річному віці опанував професії столяра, плиточника та штукатура.

«Нарешті збулася моя дитяча мрія про власну фортецю, - посміхаючись, говорить Олександр Таран. – Та от гратися у ній поки що нікому – діти виросли: старший син навчається на п'ятому курсі у Львівському політехнічному інституті, здобуває фах атомного енергетика, а молодшого цієї осені призвали на строкову службу у Національну гвардію України, будемо чекати онуків».Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка