Три країни збудують у Північому морі штучний острів для обслуговування надпотужної вітроелектростанції

Нідерланди, Данія і Німеччина готуються підписати спільну угоду в Брюсселі 23 березня про будівництво штучного острова, що обслуговуватиме потужну вітрову електростанцію, пише Європейська правда.

Острів розташовуватиметься на найбільшій піщаній мілині в Північному морі, яка називається Доггер-банка (за 100 км від берега Англії) і займатиме площу 6 км².

«Розташуванню потужного хаба (острова) має відповідати ряд вимог: оптимальні умови вітру, центральне розташування і відносно невелика глибина. Як місце для острова мілина Доггер-банка відповідає всім вимогам, – йдеться в повідомленні датської компанії Energinet, що бере участь у проекті».

Штучний острів матиме порт, злітно-посадкову смугу, а також буде оточений вітровими електростанціями. Планується, що енергію вироблятимуть понад 10 тисяч вітрових турбін. Завдяки цьому вдасться забезпечити електроенергією близько 80 млн. європейців. Острів стане базою для передачі енергії, що виробляється вітром в Нідерландах, Данії, Німеччині, Великобританії, Норвегії і Бельгії.

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка