Toyota збудує перший у світі мегаватний завод з виробництва водню

Японська автомобільна корпорація Toyota планує побудувати в США першу в світі електростанцію Tri-Gen, яка перетворюватиме відходи сільського господарства на воду, електрику і водень, пише Рetrolplaza.

Комплекс в в порту Лонг-Біч у Каліфорнії почне працювати у 2020 році. Він вироблятиме приблизно 2,35 МВт*год електроенергії і зможе живити 2350 будинків і виробляти достатню кількість палива для 1500 автомобілів з водневим двигуном. Об'єкт також буде оснащений однією з найбільших заправних водневих станцій в світі. Крім того, водень буде використовуватися і для проекту Portal Project, в рамках якого водневими паливними елементами оснастили магістральний тягач.

Toyota активно інвестує в розвиток водневого транспорту. Водневі паливні елементи використовуються в седанах Mirai і вантажівках Project Portal. Автовиробник хоче значно знизити вплив своєї продукції на навколишнє середовище і збирається припинити виробництво традиційних двигунів внутрішнього згоряння до 2040 року. Новий завод з виробництва водню у компанії називають «кроком вперед» до цієї мети.  

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка