Tesla відкрила предзамовлення на «сонячну покрівлю» по $220 за м.кв

Компанія Tesla відкрила предзамовлення на розроблену спільно із SolarCity «сонячну покрівлю», що ззовні схожа на звичайну черепицю. У США установка перших «сонячних» дахів почнеться цього літа, а за межами країни – наступного року. Замовити установку в Україні сайт компанії не дозволяє, передає Аin.ua.

Покрівля представлена в чотирьох варіантах: текстуроване і матове скло (вони вже доступні першим замовникам) та тосканські пластини і шиферна плитка (їх почнуть випускати з наступного року). Один квадратний метр покрівлі коштує близько $ 220. Окремо доведеться заплатити $ 5 500 за акумулятор Powerwall 2 на 14 кВт потужності, який акумулюватиме вироблену електроенергію.Зважаючи на міцність «сонячного» даху, Tesla дає на нього довічну гарантію, або гарантію на термін служби будинку. Покупцям не обов'язково покривати весь дах енергогенеруючими панелями, а лише частину. Господарі самі можуть розрахувати вартість даху і енергоспоживання будинку скориставшись калькулятором на сайті компанії. Як стверджує Маск, покупці зможуть встановити до 70% світлочутливих панелей на дах, хоча в більшості випадків буде достатньо і 40%.

Bloomberg підрахував, що дах площею близько 186 м.кв., 40% який вкриватиме «сонячна покрівля», а також резервний генератор для нічного використання обійдеться в $ 50 тис. Це дорожче, ніж звичайний дах, але дешевше, ніж аналоги з традиційними сонячними панелями і резервною системою.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка