Tesla і Deepwater Wind реалізують найбільший у світі проект з вироблення і акумуляції вітрової енергії

Компанія Tesla і розробник вітрової енергетики Deepwater Wind планують спільно реалізувати найбільший у світі проект, який об'єднає офшорну вітроелектростанцію з масштабним накопичуванням електроенергії, повідомляє Сlimate Сentral.

Проект під назвою Revolution Wind Farm вироблятиме електроенергію приблизно в 12 милях від узбережжя в штаті Массачусетс, і зберігатиме її за допомогою акумуляторів, збудованих Теслою. Станція потужністю 144 МВт зможе живити близько 80 тисяч будинків. Якщо проект узгодять із місцевою владою, його запустять вже у 2023 році. Очікується, що станцію збудують поряд з іншою вітровою електростанцією «Південний вітер», яка обслуговуватиме Лонг-Айленд, штат Нью-Йорк.

Проект Revolution Wind – це частина більш масштабної програми штату Массачусетс з переходу на відновлювані джерела енергії. Таким чином, влада штату хоче знизити залежність від вугільних електростанцій. Також проект об’єднує дві нові галузі в Сполучених Штатах – офшорні вітроелектростанції та сховища електроенергії. Зараз акумулятори переважно використовуються лише для зберігання сонячної енергії, зокрема Tesla вперше має намір застосувати їх для накопичення і зберігання енергії вітру.

У Tesla не уточнили, які саме акумулятори будуть використовуватися в проекті. Зараз компанія виробляє Tesla PowerPack, яка складається з 16 модулів, висотою два метри і вагою три тонни. Модулі з'єднуються між собою і можуть зберігати сотні кіловат-годин електроенергії. У заяві Deepwater Wind йдеться, що сховище буде забезпечувати мережу електроенергією під час пікових навантажень, що зробить непотрібними «брудні» електростанції. 

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка