Тернополяни написали вже 2 петиції з проханням встановити зарядні станції для електромобілів

У Тернополі пропонують встановити зарядні станції для електромобілів.

З такими петиціями 10 січня звернулися до міської ради два жителі обласного центру, передає TeNews.te.ua

Зокрема, Юрій Калиянк у своїй петиції зауважив, що на початок 2018 року у радіусі 70 км від Тернополя працює лише одна повноцінна станція для зарядки електромобілів, розташована на приватній території ресторану.

«Ще дві розетки у межах міста встановили підприємці у власних будинках, - розповідає він. – При цьому сусідні обласні центри, зокрема, Львів має 35 зарядних станцій для електромобілів, Хмельницький – 25, Рівне - 10, Луцьк – 8 та Івано-Франківськ - 6 електрозарядок тільки у межах міста».

За словами Юрія Калиянка, в Україні зростатиме популярність електромобілів, закон про зниження вартості розмитнення яких вступив з 01 січня 2018 року. «Сьогодні Тернопіль, який знаходиться на перетині доріг до Львова, Хмельницького, Рівного, Луцьку та Івано-Франківська, утворює "мертву" зону для електромобілів всередині Західної України, - наголошує він. - Зацікавленість до нас як відкритого, екологічного і туристичного міста знижується».

Юрія Калиянк просить мерію встановити хоча б одну станцію для зарядки електромобілів у центрі Тернополя. «Можна облаштувати першу електрозарядку на стоянці біля Собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці (біля "Молока"), - пропонує тернополянин. - При можливості необхідно оснастити зарядними станціями великі стоянки: біля торгово-розважальних центрів, пляж "Циганка", спальні райони міста".

Ще одну петицію щодо встановлення у Тернополі зарядних станції для електромобілів 10 січня написав Андрій Шуб'як. Тернополянин наголошує, що Україна посідає 5 місце у викристанні електромобілів. «Цей факт робить доцільним створення мережі безкоштовних/платних електростанцій у обласному центрі згідно зі стандартами ЄС», - підкреслює Андрій Шуб'як.

Для розгляду міськрадою петиції повинні за 30 днів набрати по 300 підписів.

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка