Цього року отримати «теплі» кредити можна буде і в ПриватБанку

8 лютого Уряд продовжив програми «теплих» кредитів на 2017 рік та удосконалив порядок надання відшкодування за нею. Одним із цьогорічних нововведень стало розширення переліку банків-учасників програми: «теплі» кредити відтепер надають не лише Ощадбанк, Укргазбанк та Укрексімбанк, а й ПриватБанк.

Як повідомляється в прес-релізі Держенергоефективності, підключення ще одного банку посилить конкуренцію у цьому секторі і сприятиме здешевленню вартості кредитів і залученню більшої кількості учасників.

Також у 2017-му в обов’язковому порядку запровадили комерційний облік при проведенні заходів з термомодернізації багатоквартирних будинків. Отже ОСББ зможуть контролювати фактичне споживання енергоресурсів будинком та оцінювати ефективність енергоефективних заходів. На це ОСББ отримуватимуть 40% безповоротної фінансової допомоги.Загалом на «теплі» кредити цього року з держбюджету виділили 400 млн. грн. Продовження дії цієї програми позитивно вплине на її реалізацію на місцях. Зокрема, зараз працюють 204 місцеві програми здешевлення «теплих» кредитів. Це означає, що люди зможуть отримати додаткове фінансування одразу з державного та місцевого бюджетів. «Теплими» кредитами з початку їх дії вже скористалися понад 215 тисяч родин, які залучили на енергоефективні заходи більше 2,7 млрд. грн. Уряд відшкодував 1,16 млрд. грн.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка