Цеглина у зливному бачку унітаза економить до 11 тис літрів води на рік

Один надзвичайно простий, проте дуже корисний винахід, святкує повернення у новій якості: екологічна ініціатива Drop-A-Brick з Сан-Франціско у Каліфорнії пропонує застосовувати цеглу для заощадження води.

Цегла має перетворити марнотратні туалети на екологічне диво внаслідок витіснення води і «обману» зливного бачка, що він повний по самі вінця, в результаті чого зливається значно менше води.

Модель розповсюдженого будівельного матеріалу розробники трохи модифікували. Замість важкої цегли з глини, яка може пошкодити бачок, застосуюється Drop-A-Brick ультралегкої форми: вага «цегли» з каучуку сягає лише 80 г. Щоб вона, незважаючи на свою незначну вагу, витісняла досить води, всередині знаходиться пудра з гідрогеля, яка при контакті з рідиною перетворюється на желеподібну масу і збільшує первинний об'єм до 200 разів.

За даними розробників, з цеглою у бачку кожен користувач здатен заощадити майже 2 літри за змивання. Перераховуючи на рік це дорівнює близько 11 000 літрам води на домогосподарство. 

5.png

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка