Сонячні панелі Panasonic вдвічі ефективніші при високих температурах

Коли йдеться про ефективність сонячних панелей, зазвичай беруть до уваги кількість сонячного світла, перетвореного в електрику, при потраплянні на поверхню фотоелемента. Цей показник вираховується в лабораторії, де ретельно контролюють температуру навколишнього середовища. Однак в реальних умовах температура на даху під палючим сонцем може істотно впливати на продуктивність панелей.

Нещодавно компанія Panasonic оголосила про те, що її сонячні панелі HIT вдвічі перевершують існуючі аналоги за продуктивністю в умовах високих температур, повідомляє Clean Technica.

«Коефіцієнт температури на виході – це важливий показник в оцінці сонячних модулів, які вимірюють те, як швидко знижується їх ККД з ростом температури. Зазвичай цей коефіцієнт для стандартного кремнієвого елементу складає -0.50% 4, що означає зниження ККД на 0,5% з кожним підвищенням температури модуля на 1°C. Наприклад, при очікуваній температурі модуля влітку (75 ° C) ККД знизиться на 25% в порівнянні з 25 °C. Модулі Panasonic HIT з поліпшеним коефіцієнтом температури на виході, майже вдвічі скорочують зниження ефективності конверсії, що значно підвищує продуктивність в умовах високих температур», – йдеться в прес-релізі компанії.

За словами фахівців, ця інновація сонячних панелей від Panasonic є вкрай важливою для тих користувачів, що живуть у жаркому кліматі. Крім того, на відміну від більшості виробників, Panasonic пропонує 25-річну гарантію на свої панелі, зокрема й на те, що їх ККД не знизиться більш ніж на 10% до кінця цього терміну.  Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка