«Сонячна» зарядна станція для електромобілів стала кращою інновацією року в США

Компанія EVgo отримала премію за кращу інновацію в сфері зберігання енергії 2016 – проект станції SSPEC, що одночасно виробляє енергію Сонця і використовує її для зарядки електромобілів, пише Хайтек.

EVgo працювала над проектом з Каліфорнійським університетом у Сан-Дієго, де знаходиться передова локальна електромережа в світі. Під час проведених випробувань в кампусі станція за тиждень обслужила понад 100 клієнтів.

«Проект EVgo SSPEC став великим успіхом у справі доступності DC Fast Charging, — прокоментував Байрон Уошом, директор стратегічних ініціатив університету. — Ми отримали надзвичайно позитивні відгуки: клієнти задоволені продуманою конструкцією, яка вдень дає тінь, а вночі яскраво освітлена, а також зручно розташована і проста у використанні».

«Сонячну» зарядну станцію створили, щоб розробити способи зниження вартості енергії і витрати струму електромобілями. Проект вивчає методику об'єднання систем зберігання енергії з інфраструктурою швидкої зарядки DC Fast Charging. У технології використовуються чотири бувших у вживанні акумулятора BMW Group, взятих із списаних тестових електромобілів. Акумулятори підключаються до системи сонячних панелей і розумного регулювання потужності.

«Система зарядки і зберігання енергії дають водіям і компаніям дивовижні можливості, — говорить віце-президент EVgo Террі О ' Дей. — Цей проект здатен подолати деякі труднощі, які постають перед підприємствами, що бажають встановити зарядні станції DC Fast Charging — скорочують вартість експлуатації, покращують якість сервісу і комфорт водіїв електромобілів і, врешті-решт, сприяють появі на дорогах більшого числа електротранспорту».


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка