«Сонячна» зарядна станція для електромобілів стала кращою інновацією року в США

Компанія EVgo отримала премію за кращу інновацію в сфері зберігання енергії 2016 – проект станції SSPEC, що одночасно виробляє енергію Сонця і використовує її для зарядки електромобілів, пише Хайтек.

EVgo працювала над проектом з Каліфорнійським університетом у Сан-Дієго, де знаходиться передова локальна електромережа в світі. Під час проведених випробувань в кампусі станція за тиждень обслужила понад 100 клієнтів.

«Проект EVgo SSPEC став великим успіхом у справі доступності DC Fast Charging, — прокоментував Байрон Уошом, директор стратегічних ініціатив університету. — Ми отримали надзвичайно позитивні відгуки: клієнти задоволені продуманою конструкцією, яка вдень дає тінь, а вночі яскраво освітлена, а також зручно розташована і проста у використанні».

«Сонячну» зарядну станцію створили, щоб розробити способи зниження вартості енергії і витрати струму електромобілями. Проект вивчає методику об'єднання систем зберігання енергії з інфраструктурою швидкої зарядки DC Fast Charging. У технології використовуються чотири бувших у вживанні акумулятора BMW Group, взятих із списаних тестових електромобілів. Акумулятори підключаються до системи сонячних панелей і розумного регулювання потужності.

«Система зарядки і зберігання енергії дають водіям і компаніям дивовижні можливості, — говорить віце-президент EVgo Террі О ' Дей. — Цей проект здатен подолати деякі труднощі, які постають перед підприємствами, що бажають встановити зарядні станції DC Fast Charging — скорочують вартість експлуатації, покращують якість сервісу і комфорт водіїв електромобілів і, врешті-решт, сприяють появі на дорогах більшого числа електротранспорту».
Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка