Селище на Буковині має намір створити підприємство з сортування та переробки ТПВ за 1,3 млн гривень

У селищі Кострижівка Чернівецької області мають намір створити підприємство з сортування та переробки твердих побутових відходів за 1,3 млн гривень.

Як зазначає селищний голова Кострижівки Володимир Старко, реалізація проекту дозволить зменшити кількість сміття і суттєво покращити екологічний стан населеного пункту, передає Погляд

«Намагатимемося залучити кошти через обласний бюджет чи через екологічні фонди - підприємство з сортування та переробки ТПВ може у перспективі наповнювати бюджет, - розповідає він. – Готові допомогти й інвесторам, у тому числі й з-за кордону».

За словами Володимира Старко, нове підприємство створить близько 12-14 робочих місць. «Сміття сортуватимуть та пакуватимуть у брикети, які можна використовувати навіть для опалення в залежності від компонентів», - розповідає селищний голова.


Створення підприємства з сортування та переробки ТПВ зменшить негативний вплив сміття на здоров'я людей, зауважує Володимир Старко.

«Нині у Кострижівці проживає багато онкохворих, - наголошує селищний голова. – Припускають, що причиною став цукровий завод, який уже кілька років не працює, але на території якого залишилася яма для жому - там досі киснуть залишки відходів».

Впливу на власників цукрового заводу селище не має, констатує Володимир Старко.

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка