Селище на Буковині має намір створити підприємство з сортування та переробки ТПВ за 1,3 млн гривень

У селищі Кострижівка Чернівецької області мають намір створити підприємство з сортування та переробки твердих побутових відходів за 1,3 млн гривень.

Як зазначає селищний голова Кострижівки Володимир Старко, реалізація проекту дозволить зменшити кількість сміття і суттєво покращити екологічний стан населеного пункту, передає Погляд

«Намагатимемося залучити кошти через обласний бюджет чи через екологічні фонди - підприємство з сортування та переробки ТПВ може у перспективі наповнювати бюджет, - розповідає він. – Готові допомогти й інвесторам, у тому числі й з-за кордону».

За словами Володимира Старко, нове підприємство створить близько 12-14 робочих місць. «Сміття сортуватимуть та пакуватимуть у брикети, які можна використовувати навіть для опалення в залежності від компонентів», - розповідає селищний голова.


Створення підприємства з сортування та переробки ТПВ зменшить негативний вплив сміття на здоров'я людей, зауважує Володимир Старко.

«Нині у Кострижівці проживає багато онкохворих, - наголошує селищний голова. – Припускають, що причиною став цукровий завод, який уже кілька років не працює, але на території якого залишилася яма для жому - там досі киснуть залишки відходів».

Впливу на власників цукрового заводу селище не має, констатує Володимир Старко.

Шановні читачі. Ви можете заробляти на смітті! Сервіс «Джоуль» допоможе Вам органiзувати власний ЕКО-бізнес

Відходи -
в доходи

Варстість сміттєсортувальних
ліній від $70 000 «під ключ»
Детальніше

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка