Рівненський водоканал планує перейти на паливо з осаду стічних вод та деревної тріски власного виробництва

Комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" має намір перейти з природного газу на композиційне паливо власного виробництва.

«Зелену» альтернативу, яка містить зневоднені осади стічних вод - 60% та деревну тріску - 40%, комунальники збираються використовувати для опалення приміщень вже цієї зими, передає vodarivne.com

Для отримання тріски "Рівнеоблводоканал" закупив деревоподрібнювальну машину. «Мобільна установка працює на базі трактора МТЗ-80 і призначена для подрібнення відходів деревини та деревообробки діаметром до 160 мм», - розповідає головний механік підприємства Віктор Бондарук.

На додачу, РОВКП ВКГ "Рівнеоблводоканал" має електротехнічну лабораторію, працівники якої проводять спеціальні вимірювання і оперативно встановлюють придатність обладнання до подальшої роботи, майстерню з ремонту насосного обладнання, трасопошукову систему та металошукач, які дозволяють визначити, як саме і де проходить трубопровід, та знайти приховані люки.

В той же час програма геоінформаційної системи "Рівне", яка успішно працює на підприємстві уже понад п`ять років, містить інформацію про водопровідну та каналізаційну мережу. «Це спеціальна комп’ютерна програма, яка містить інформацію про усю водопровідну та каналізаційну мережу, — наголошує інженер 1-ї категорії ГІС «Рівне» диспетчерської служби РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканалу» Тетяна Іванюк. — Відтак працівники підприємства можуть оперативно і швидко зорієнтуватися, який саме водопровід і якого діаметру пролягає на тій чи іншій ділянці вулиці».Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка