Рівненський водоканал планує перейти на паливо з осаду стічних вод та деревної тріски власного виробництва

Комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства "Рівнеоблводоканал" має намір перейти з природного газу на композиційне паливо власного виробництва.

«Зелену» альтернативу, яка містить зневоднені осади стічних вод - 60% та деревну тріску - 40%, комунальники збираються використовувати для опалення приміщень вже цієї зими, передає vodarivne.com

Для отримання тріски "Рівнеоблводоканал" закупив деревоподрібнювальну машину. «Мобільна установка працює на базі трактора МТЗ-80 і призначена для подрібнення відходів деревини та деревообробки діаметром до 160 мм», - розповідає головний механік підприємства Віктор Бондарук.

На додачу, РОВКП ВКГ "Рівнеоблводоканал" має електротехнічну лабораторію, працівники якої проводять спеціальні вимірювання і оперативно встановлюють придатність обладнання до подальшої роботи, майстерню з ремонту насосного обладнання, трасопошукову систему та металошукач, які дозволяють визначити, як саме і де проходить трубопровід, та знайти приховані люки.

В той же час програма геоінформаційної системи "Рівне", яка успішно працює на підприємстві уже понад п`ять років, містить інформацію про водопровідну та каналізаційну мережу. «Це спеціальна комп’ютерна програма, яка містить інформацію про усю водопровідну та каналізаційну мережу, — наголошує інженер 1-ї категорії ГІС «Рівне» диспетчерської служби РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканалу» Тетяна Іванюк. — Відтак працівники підприємства можуть оперативно і швидко зорієнтуватися, який саме водопровід і якого діаметру пролягає на тій чи іншій ділянці вулиці».

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка