Рівненський сміттєпереробний завод зможе не лише сортувати відходи, а й виробляти альтернативне паливо

Рівненський сміттєпереробний завод зможе не лише сортувати, але й переробляти відходи у альтернативне паливо.

Підприємство отримало можливість працювати на повну завдяки затвердженню НКРЕКП ліцензійних умов на переробку сміття, передає РадіоТрек

Як нагадав депутат Рівненської міськради Святослав Євтушенко, досі рівненський завод працював як сортувальна станція через відсутність порядку затвердження ліцензії для сміттєпереробних підприємств в Україні.

«Керівництво заводу подасть документи на отримання такої ліцензії – і підприємство функціонуватиме повноцінно, - пояснює він. – Завод може суттєвозменшити кількість сміття, яке захоронюється на місцевому полігоні, виробляючи альтернативне паливо».

Будівництво сміттєпереробного заводу у Рівному тривало впродовж трьох років. Під час зведення об’єкту законодавство не передбачало ліцензування переробки побутових відходів, а на момент його здачі в експлуатацію отримання ліцензії вже стало обов'язковим.

Свого часу у Рівному зібрали більше 40 тисяч підписів за петицію про запуск заводу.

НКРЕКП затвердила ліцензійні умови на переробку побутових відходів 25 травня.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка