Продажі електромобілів у Німеччині зросли на 137% і обігнали США

Через скандал, пов'язаний зі шкідливими викидами в атмосферу, довіру громадськості в Німеччині до місцевих автовиробників було підірвано, що відобразилося на продажах. Дані за серпень свідчать, що частка електромобілів та гібридів серед нових автомобілів становила майже 2%. Таким чином, продажі електромобілів зросли на 137%. Цей відсоток продажів електрокарів навіть вищий, ніж в США.

Як пише Сlean Тechnica, продажі дизельних авто стали знижуватися. Відсутність впевненості в дизельному транспорті не зникла, тому цілком закономірно, що такі автомобілі будуть продовжувати втрачати частку авторинку. Однак на дорогах все ще багато автомобілів на дизпаливі, що погіршує якість повітря в містах. Чи не найкращим прикладом цього твердження є Штутгарт – місце винаходу дизельного двигуна, батьківщина Porsche і Daimler і серце німецької автомобільної промисловості. Місто страждає від найбільших рівнів викидів твердих частинок в Німеччині.


Оскільки громадяни продовжують виступати проти дизельного палива і шкідливих викидів, кращим виходом із ситуації є перехід на електромобілі і гібриди. Tesla просто не могла придумати кращого часу для випуску Model 3. У Німеччині середня ціна покупки нового автомобіля досить висока і становить близько € 31 тис., що робить Model 3 вартістю € 35 тис. дуже привабливим вибором. Раніше Tesla говорила про намір побудувати Гігафабрику в Німеччині. З огляду на досвід країни в автомобільній промисловості, це здається логічним вибором. Крім того, такий крок має стати стимулом для виробництва німецьких електромобілів і їх виходу на ринок.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка