Президент схвалив скасування держреєстрації для виробників рідкого біопалива та біогазів

Президент України Петро Порошенко підписав ухвалений Верховною Радою закон, що скасовує державну реєстрацію для виробників рідкого біопалива та біогазів.

Як зазначається у картці законопроекту No4618 на сайті парламенту, документ був повернутий з підписом глави держави 22 листопада, передає 112.ua

Цей законодавчий акт, який Рада ухвалила 1 листопада, виключає зі ст. 8 Закону України "Про альтернативні види палива" норму про те, що суб'єкти господарювання, які здійснюють господарську діяльність у сфері виробництва, зберігання та введення в обіг рідких біологічних видів палива та біогазів, підлягають внесенню до державного реєстру виробників рідких біологічних видів палива та біогазів у порядку, встановленому Кабінетом міністрів України. Також виключено норму про те, що ведення вищезазначеного реєстру здійснюється органом, уповноваженим урядом.

Як зазначають у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово- комунального господарства України, розроблення цього законопроекту пов'язане з необхідністю спрощення умов здійснення підприємницької діяльності у сфері альтернативних видів палива. Розв'язання проблеми за допомогою ринкових механізмів неможливе, оскільки питання носить організаційний характер та потребує державного регулювання.

У відомстві впевнені, що ухвалення цього закону матиме позитивний вплив на ринкове середовище, забезпечення прав та інтересів суб'єктів господарювання, громадян та держави.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка