Поштовий оператор Deutsche Post випустив електрофургон із запасом ходу 200 км

Німецький поштовий концерн Deutsche Post DHL Group спільно з компанією Ford представили електровантажівку StreetScooter WORK XL на базі Ford Transit. Новий фургон поповнить лінійку електромобілів поштового оператора, до якої вже входять компактніші моделі WORK і WORK L, повідомляє Іtc.ua.

Вже до кінця цього року поштовий концерн Німеччини отримає 150 фургонів WORK XL, зібраних на заводі в Ахені (Німеччина), при цьому до кінця 2018 року кількість цих електричних поштових фургонів має зрости до 2500. Кожен з них заощаджуватиме 1900 літрів дизпалива і близько 5 тонн шкідливих викидів щорічно (автопарк із 2500 електрофургонів зекономить 4,74 млн літрів дизпалива і 12,5 тонн СО2).

Потужність електродвигуна StreetScooter WORK XL становить 150 кВт, крутний момент – 300 нм, максимальна швидкість – до 85 км/год. Акумуляторна батарея виконана модульною, що дозволяє встановити, в залежності від вимог, від 30 до 90 кВт*год акумуляторів, що забезпечують запас ходу від 80 до 200 км. Фургон здатний перевозити до 1350 кг / 20 м3 вантажу (близько 200 стандартних посилок).

Зараз німецькі поштовики користуються 3 тисячами електромобілів StreetScooter WORK і WORK L. Всі моделі фургоні може придбати кожен бажаючий, в тому числі служби доставки.  Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка