Пошта Чехії переходить на електромобілі

Підприємство Česká pošta («Чеська пошта») хоче замінити звичайні автівки на електромобілі й оголосило про перший тендер на оренду 60 електрокарів на 5 років, що розвозитимуть посилки. Орієнтовна вартість замовлення – 30 млн. крон (більше € 1,11 млн.), повідомляє сайт OilNews. Це найбільше замовлення електромобілів в історії Чехії.

«У містах, де наші автомобілі їздять на відносно невеликі відстані і часто зупиняються, електромобілі будуть набагато вигіднішим рішенням, ніж традиційні авто», – говорить прес-секретар «Чеської пошти» Матіаш Вітик. За його словами, листоноші використовуватимуть електромобілі в Празі, Брно, Пардубіце, Ліберці та інших містах.

«Чеська пошта» минулого року тестувала два електромобілі: Nissan eNV200 і Peugeot Partner Electric. Їх взяли в оренду у компанії ČEZ. Результати випробування були позитивними, тому підприємство оголосило тендер на нові електромобілі. Їх використання не лише обійдеться пошті дешевше, а й дозволить компанії зробити свій внесок в поліпшення екології.

Найближчим часом в Чехії планують також розвинути електромобільну інфраструктуру. Дві найбільші компанії – Škoda Auto і ČEZ – оголосили про намір співпрацювати в галузі виробництва електромобілів і розгортанні мережі станцій швидкої зарядки (зараз їх у країні близько 70-ти).


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка