Понад 4000 киян виявили бажання спільно з "Київенерго" знімати показання будинкового теплолічильника

Понад 4000 киян подали заявки на спільну з "Київенерго" участь у знятті показань будинкового теплолічильника.

Про це зазначив директор комунального підприємства "Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях міста Києва" (КП ГВП) Дмитро Науменко в ході зняття показань приладів обліку теплової енергії разом з мешканцями будинків на вулиці Анни Ахматової, 30 і Єлизавети Чавдар, 8, передає Київська мiська державна адмiнiстрацiя.

"Інспектори теплопостачальної організації зобов’язані озвучувати дату останнього зняття показників будинкового лічильника, спожитий обсяг тепла та проводити роз’яснювальну роботу, - пояснює чиновник. – Приміром, у будинку на вулиці Ахматової, є велика кількість комерційних приміщень, які мають окремі вводи на постачання тепла, і їх нарахування не перетинаються з нарахуваннями мешканців, тоді як в інших будинках така проблема існує».

Бувають випадки, що власники квартир платять за опалення магазинів та офісів, наголошує Дмитро Науменко. «Такі порушення виявляются у процесі будинкових інспекцій і спільному знятті показань, - пояснив керівник КП ГВП. - Аби записатися на зняття показань теплолічильника, необхідно зателефонувати на "гарячу" лінію з питань ЖКГ (переважно для будинків комунальної власності) та до контактного центру ПАТ "Київенерго" – 1588».

Показники спожитого тепла повинні регулярно надавати й власники квартирних лічильників, зауважує фахівець. «Це забезпечує справедливість розрахунків, адже коли одна квартира не вказує обсяги спожитого тепла, то їй нараховують нулі - як результат, один сусід економить за рахунок іншого, - зазначив Дмитро Науменко. - Це питання слід вирішувати на законодавчому рівні - внесенням змін до відповідної постанови КМУ».Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка