Полтавець встановив сонячну електростанцію за $9000 і тепер заробляє бл. 50 тис грн щороку

У Мачухах під Полтавою вже три місяці працює приватна сонячна електростанція потужністю 10 кВт. Своєму власникові вона коштувала $9 тис., але має окупитися за 4-5 років. Щорічно власник матиме прибуток близько 50 тисяч гривень, передає «Громадське ТБ. Полтава».

«Це вигідно, по-перше, в екологічному плані, а також, звичайно, вигідно фінансово. За приблизними підрахунками, 30% від виробленої енергії на сьогодні споживаємо ми, а 70% за «зеленим» тарифом продаємо «Полтаваобленерго», – розповів Віталій Авраменко».

Найбільше електроенергії СЕС виробляє в травні – до 1700 кВт*год. В хмарні дні станція працює лише на 30% від своєї потужності. Сергій Запорожець, який займався проектуванням та монтажем цієї сонячної електростанції, зазначив, що в середньому вона щомісяця приносить 4-5 тис. грн. На зведення електростанції пішло 3 місяці підготовки і приблизно 9 тисяч доларів.

«На Полтавщині встановлюють ще не дуже багато сонячних станцій. Люди бояться, деякі придивляються. Найбільше – у Вінницькій, Житомирській, Київській, Одеській областях», – додав Сергій Запорожець.

За останні два роки в Полтавському районі встановили близько десятка приватних сонячних електростанцій.

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка