Польські інвестори збудують на Рівненщині вітроелектростанцію

Інвестори з польського міста Волув збудують вітроелектростанцію в Дубно Рівненської області. На сесії Дубненської міськради полякам надали в оренду землю на 25 років, інформує РадіоТрек.

Польський Волув є побратимом рівненського міста Вараш, тому поляки спершу хотіли встановити вітряки там. Однак місцевість і природні умови Дубно підійшли краще, тому інвестори звернулися до місцевої влади з проханням виділити землю під будівництво вітроелектростанції.

«Їм виділили вісім ділянок, де має бути вісім вітряків. На Шибиній горі: як у місто в’їжджати – найвища точка. Там є достатньо місця і вони будуть там їх встановлювати. Місто матиме вигоду з оренди землі: з 1 гектара 40 тисяч гривень на рік. Крім того, це енергобезпека країни та міста, – сказав заступник міського голови Дубна Руслан Мосійчук». 

Електроенергію від вітрогенераторів віддаватимуть у загальну мережу за «зеленим» тарифом. Зараз інвестори готують відповідні документи на землю, а після цього зможуть приступити до зведення вітроелектростанції, яка буде першою на Рівненщині.  

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка