Під Запоріжжям збудували будинок із 6500 пляшок з-під шампанського

У селі Богатирівка Вільнянського району Запорізької області збудували будинок-замок із 6500 пляшок з-під шампанського.

Як зазначає власник маєтку Андрій Сиса, проект розробив батько, надихнувшись ескізом індійського будинку, передає Громадське ТБ Запоріжжя

«В якості будівельного матеріалу обрали пляшки з-під ігристого, керуючись не лише міцністю останніх, а й їх бюджетністю: на початок робіт вони коштували дешевше за цеглу у 13 разів, - пояснює господар. – Зводили будинок 20 років».

Пляшки викладали під спеціальний трафарет, кожна обов'язково намертво закорковувалась, розповідає Андрій Сиса.

«Загалом пішло 6,5 тисяч скляних одиниць, не рахуючи тих, що мали дрібні недоліки і відсіялись під час відбору», - уточнює чоловік.

Незвичайний будматеріал збирали разом з друзями, сусідами та родичами, а також влаштовували рейди по пунктах прийому склотари, згадує власник унікального будинку.

«Корки шукали у барах і кав'ярнях, - згадує Андрій Сиса. - Коли невистачало - закривали початками кукурудзи».

На додачу, економний у зведенні замок з пляшок з-під шампанського заощаджує енергію.

«Скляний маєток має властивості термоса: влітку в ньому не спекотно,а взимку навпаки - достатньо підігріти трохи й тепло довго тримається в оселі, - розповідає Андрій Сиса. - Відтак, це не тільки окраса, а й енергозбереження».

У скільки обійшлося будівництво унікального будинку Андрій Сиса не рахував. «Це була грандіозна ідея батька, який пішов з життя кілька років тому, - пояснює він. - Для мене цей замок передусім - пам'ять про найдорожчу людину і його оригінальну мрію».Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка