Перший домашній акумулятор, що не потребує установки

Розумний акумулятор Orison – це спосіб знизити споживання енергії та ефективно використовувати альтернативні джерела енергії. Фактично, це перший подібний пристрій, якому не потрібні фахівці з встановлення та обслуговування.

На Kickstarter винахідник Ерік Кліфтон пропонує нову енергосистему для домашнього використання. Це акумулятор, який може накопичувати електроенергію від сонячних панелей, вітряків, побутової електромережі, а потім віддавати електрику при необхідності. Головна особливість акумулятора Orison складається тому, що пристрій не вимагає установки, як інші аналогічні системи. Не потрібно підбирати спеціальне місце, тягнути дроти, проводити розрахунки і запрошувати фахівців. Досить підключити компоненти Orison до електромережі, і система почне роботу.

Orison можна запрограмувати на накопичення енергії в години, коли електрика максимально дешева, і на віддачу енергії в години пік, коли тарифи найвищі. Це дозволяє заощадити на рахунках за електроенергію. Крім того, Orison може освітлювати будинок і живити електроприлади в разі відключення електроенергії. Також Orison можна підключити до сонячних панелей або інших джерел енергії. Наприклад, вдень акумулятор буде накопичувати енергію від сонячних панелей, а вночі віддавати її в мережу.

Ємність накопичувальної системи Orison можна наростити простою покупкою додаткових пристроїв, що будуть по бездротовій мережі пов'язані один з одним через мережу Orison Cloud.

Orison Tower схожий на великий торшер висотою 86 см. Також є і більш проста і дешева версія акумулятора Orison Panel для масштабування системи. 

Ємність одного акумулятора Orison становить 2.2 кВт*год, вихідна потужність - 1,8 кВт. Цього достатньо для одночасної роботи мікрохвильовки і освітлення будинку. Шість Orison мають ємність 13,2 кВт*год. Термін служби складає близько 5000 циклів заряд/розряд, гарантований термін служби - 10 років.

На Kickstarter проект Orison зібрав $ 349 474 від 415 користувачів при необхідній сумі в $ 50 000. В даний час за попереднім замовленням можна купити Orison Panel за ціною $ 1400. Orison Tower коштує дорожче: $ 1550. Перші поставки заплановані на серпень 2016 р.

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка