Офіційна статистика від МВС про електромобілі в Україні: кількість, популярні марки, кольори

Головний сервісний центр МВС оприлюднив показники електромобілів на українських дорогах. Всього протягом 2016 року та І кварталу 2017 року в Україні вперше зареєстрували 2284 електромобілі.

Найбільший попит на електромобілі – у Києві, Одещині та Харківщині, а також у Дніпропетровській, Львівській, Київській та Запорізькій областях.

Найпопулярніша марка електромобіля – Ніссан. Колір – сірий.

«У першому кварталі 2017 року показники зросли майже вдвічі – 620 електромобілів, у порівнянні з першим кварталом 2016 року – 294 зареєстрованих авто. Окрім цього, можемо побачити різний попит на авто залежно від місяця, вподобання та доступності конкретних марок на українському ринку», – зазначає керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

Серед основних переваг електромобілів – екологічність та економічність. Зарядка електромобіля коштує значно дешевше, ніж заправка звичайної автівки, а інколи взагалі безкоштовна – мережа зарядних станцій в Україні постійно розширюється. Дешевшим є і техобслуговування електрокара. Електромобілі, так само як і авто з ДВС, реєструються в сервісних центрах МВС. Процес реєстрації немає жодних відмінностей від реєстрації звичайних автомобілів.

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка