Новий Nissan Leaf від 11510 $ + витрати на доставку!

При купівлі Nissan Leaf у Канзас-Сіті, штату Міссурі до 3-го січня 2017 року діє знижка в розмірі 10000 $, в сукупності із федеральним податкових кредитом в розмірі 7500 $, що надає уряд США. Тобто вартість Nissan Leaf базової комплектації 2016 року з батареєю 24 кВт·год складе лише 11510 $. На інші модифікації Leaf’а також діє знижка у 17500 $. Так, за моделі з 30 кВт·год батареями S-30, SV-30 та SL-30 необхідно сплатити 14950, 16700 та 19290 $, відповідно.

Сукупно знижку забезпечують електроенергетична компанія Kansas City Power &Light, яка оперує на в агломерації Канзас-Сіті, офіційний дилер Nissan в штаті Міссурі та Metropolitan Energy Center – некомерційна організація, яка сприяє підвищенню енергетичної ефективності, економічному розвитку та чистоті довкілля. Це заохочення передбачене, перш за все, для клієнтів енергетичної компанії та мешканців столичного регіону Канзас-Сіті, однак, як зазначають джерела, жодних подібних обмежень не прописано в угоді. Таким чином, жителі сусідніх штатів також можуть скористатись знижкою, проте до вартості авто необхідно додати ще транспортні витрати.

Для отримання знижки до 3 січня 2017 року необхідно роздрукувати флаєр, відвідати дилера Nissan у Канзас-Сіті, записатись на тест-драйв Nissan Leaf, пред’явити флаєр та приїхати додому вже на своєму електромобілі!

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка