Норвезька компанія готова побудувати в Україні дві сонячні станції потужністю 60МВт

Норвезька компанія «Scatec Solar» запропонувала побудувати в Україні дві сонячні електростанції потужністю 60МВт.

Про це заявила заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко після зустрічі з віце-президентом норвезької компанії «Scatec Solar» Тер’є Осмундсеном та Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Норвегія в Україні Уле Тер’є Хорпестадом, передає Kmu.gov.ua

«Норвезька компанія заявляє про можливість будівництва таких енергетичних об’єктів у різних регіонах України, - розповідає замміністра. – В той же час нам до 2020 року необхідно збільшити частку електроенергії з відновлювальних джерел до 11% в балансі електричної енергії».

В свою чергу представник департаменту електроенергетичного комплексу Вікторія Гнатовська наголосила, що розвиток ВДЕ важливий у рамках реформування ринку електричної енергії.

«Сьогодні проект Закону України «Про ринок електричної енергії України», який повністю імплементує Третій енергетичний пакет ЄС, готується до розгляду у другому читанні Верховною Радою України», - підкреслила вона.

Сторони обговорили основні правила роботи на ринку електроенергетики України та перспективи функціонування відновлювальних джерел енергії після 2030 року, а також домовилися більш детально розглянути запропоновані проекти сонячних електростанцій.

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка