Норвезька компанія готова побудувати в Україні дві сонячні станції потужністю 60МВт

Норвезька компанія «Scatec Solar» запропонувала побудувати в Україні дві сонячні електростанції потужністю 60МВт.

Про це заявила заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко після зустрічі з віце-президентом норвезької компанії «Scatec Solar» Тер’є Осмундсеном та Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Норвегія в Україні Уле Тер’є Хорпестадом, передає Kmu.gov.ua

«Норвезька компанія заявляє про можливість будівництва таких енергетичних об’єктів у різних регіонах України, - розповідає замміністра. – В той же час нам до 2020 року необхідно збільшити частку електроенергії з відновлювальних джерел до 11% в балансі електричної енергії».

В свою чергу представник департаменту електроенергетичного комплексу Вікторія Гнатовська наголосила, що розвиток ВДЕ важливий у рамках реформування ринку електричної енергії.

«Сьогодні проект Закону України «Про ринок електричної енергії України», який повністю імплементує Третій енергетичний пакет ЄС, готується до розгляду у другому читанні Верховною Радою України», - підкреслила вона.

Сторони обговорили основні правила роботи на ринку електроенергетики України та перспективи функціонування відновлювальних джерел енергії після 2030 року, а також домовилися більш детально розглянути запропоновані проекти сонячних електростанцій.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка