Наше обладнання купують у Японії, Німеччині та країнах СНД: інтерв’ю з директором «Солар Стальконструкція» Євгеном Яременко

- Скажіть, які нові цікаві продукти ви запустили нещодавно?

Недавно ми активно почали виробляти і встановлювати системи кріплення сонячних станцій саме на плоскі дахи використовуючи баласт. Дана система дозволяє не шкодити цілісності покриття, а використовуючи спеціальний баласт розташовувати станцію без кріплення до самого даху.

- Як виникла ідея робити такі системи?

До нас почали звертатися багато замовників, які мають комерційні об'єкти і вони спрямували нас в розробку таких нових цікавих конструкцій. Ось зараз ми реалізуємо ряд досить великих об'єктів в Україні, один з яких, наприклад, потужністю понад 1 МВт. В проекті є проект на 2,2 МВт.

- Які основні переваги даної системи?

Якщо говорити конкретно про цей тип наших конструкцій, то це звичайно ж те, що немає необхідності всвердлюватися до даху, а можна за допомогою спеціально розрахованих баластів надійно закріпити станцію на плоскому даху. Крім того, монтаж такої системи займає набагато менше часу і не потребує детальних навичок роботи із різними типами покрівель.

- Хто основні ваші клієнти по баластовим системам?

Це в першу чергу комерційні організації, власники складів, логістичних центрів, заводів, торгових та офісних приміщень.

- Які проекти зараз реалізуються?

Ми реалізуємо ряд великих проектів в Західній і Центральній Україні на кілька десятків мегават, також є закордонні замовлення на великі станції. Восени 2017 року реалізовуємо найбільший в СНД проект на системах кріплення SMS від нашої компанії «Солар Стальконструкція», потужністю в 58 МВт. в м.Речіца, Республіка Білорусь. Зараз проектується наступна ще більша станція в цій країні.

Також в 2017 році запускаємо інтегрований завод з виробництва систем кріплення для ринку Східної Європи.

Ну і звичайно ж ми поставляємо нашим замовникам конструкції для дахових сонячних електростанцій. До речі, кількість відвантажених проектів вже перевалила за 500 в цьому році.

- А які проекти були реалізовані в 2016 році?

У 2016 році на системах кріплення «Солар Стальконструкція» було змонтовано 125 МВт сонячних електростанцій, в тому числі 42 МВт встановлено на території України. Крім того, ми спроектували і поставили 2 МВт систем в Японію, виконали 3 проекти (сумарно близько 2-х МВт) в Німеччині і Нідерландах, виконали 2 проекти 3 МВт і 55 МВт в Республіці Білорусь.

Станом на червень 2017 року всього було поставлено більше 9 318 тонн металоконструкцій під сонячні станції сумарною генерацією понад 500 МВт.

- У чому особливість вашої компанії?

Наша компанія «Солар Стальконструкція» - провідний виробник систем кріплення для фотоелектричних модулів в Україні. Наша компанія пропонує комплексні рішення, які задовольнять будь-які побажання замовника. Нашими інженерами були спроектовані системи кріплення як для наземних станцій так і для будь-якого типу дахів і будь-якої специфіки кріплення до неї. Замовляючи системи кріплення у нас, Ви отримуєте - високоякісну систему зі сталі із захисним покриттям методом гарячого оцинкування від виробника. У цю систему входять всі потрібні металовироби та кріпильні елементи, що звільняє Вас від пошуку додаткових матеріалів, та як наслідок Ви економите свій час і істотно знижуєте витрати. Крім того, у нас в Україні одні з найпотужніших компетенцій із монтажу систем кріплення, більше 130 кваліфікованих робітників у штаті, кожен за яких приймав участь у будівництві не менше 20-30 МВт станцій, а деякі – з нами із самого початку. Ми також маємо власну спеціалізовану техніку і не користуємося послугами субпідрядників. Все це дозволяє мати дуже конкурентну ціну при гарантії якості від виробника.

- Яка ваша команда?

«Солар Стальконструкція» - одна з небагатьох українських компаній, в штаті якої є свій конструкторський відділ висококваліфікованих, а також сертифікованих інженерів, геодезисти, монтажні бригади і власне виробництво систем кріплення для сонячних станцій. Ну і звичайно ж відділ продажів де на кожну заявку дадуть швидкий і професійну відповідь. З моменту отримання заявки, наші інженери розробляють проект системи кріплення, враховуючи специфіку даху, а саме її розміри, покриття, несучі здібності, специфіку і розміри фотомодулів. Враховуються вітрові та снігові навантаження, а також затінення.

- Які бачите перспективи? Що буде з ринком України в найближчій перспективі?

Безумовно, ми прогнозуємо, що ринок сонячної енергетики України буде розвиватися і, якщо подивитися на постійно зростаючу вартість енергоносіїв і регулярні «надзвичайні режими, які вводяться державою».

Крім того, ми очікуємо на подальше зниження цін на сонячні панелі і збільшення і ККД, що в довгостроковій перспективі зробить сонячну енергію найбільш доступною навіть в наших широтах. Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка