На трасі М-03 з’явилась система відеонагляду та освітлення на енергії сонця і вітру

На міжнародній трасі М-03 Київ - Харків – Довжанський(кордон із Харківщиною) встановили систему відеонагляду та освітлення, яке працюватиме від сонячних панелей та вітрогенератора.

Проектне рішення для облаштування північно-західних "воріт" Донецької області запропонував підрядник ТОВ "Газпромресурс" в партнерстві з компаніями Інтермедіаком-Україна та Rensol, передає dn.gov.ua.

Безперебійне накопичення електроенергії забезпечуватиме вітрогенератор потужністю 1,8 кВт та сонячні панелі сумарною потужністю 1,2 кВт встановлені на міжнародній трасі М-03 поруч зі стелою. Накопичувати енергію будуть два літій-іонні акумулятори сумарною потужністю 11 кВт, які дозволять системі працювати під час несприятливих погодних умов.

Також "Газпромресурс" облаштовав майданчик для автотранспорту світильниками (потужністю 30 Вт кожен) з функцією регулювання яскравості, а літери стели - фасадними насадками з декоративним підсвічуванням гнучким світодіодним (холодним) неоном.

Керування сучасним устаткуванням здійснюється за допомогою головного контролера з програмним забезпеченням розробки Rensol, що дозволяє звести нанівець людські та матеріальні ресурси і зробити контроль повністю автономним.

Монтаж модулів метеоконтролю та відеонагляду заплановано на наступний рік з огляду на терміни їх виготовлення та доставки. 

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка