На Житомирщині збудували перший в Україні завод з утилізації пестицидів

У місті Баранівка, що у Житомирській області, запустять перший в Україні завод з утилізації пестицидів, повідомляє zhzh.info.

Як зазначив генеральний директор заводу "Еко Нова" Олександр Далакішвілі, наразі у тестовому режимі працює лінія з утилізації пестицидів I-III класу небезпеки. Передбачається, що підприємство вийде на повну потужність найближчим часом – одразу після опрацювання технічного регламенту для кожного виду відходів.  

Згідно з даними, завод зможе знешкоджувати та утилізувати близько 200-300 тонн небезпечних відходів щомісяця.

На додачу, вже більше року, за словами Олександра Далакішвілі, на підприємстві переробляють на вторинну сировину тару з-під небезпечних відходів. "На початку 2014 року при неповній загрузці завод відвантажив 1100 тонн вторсировини, цьогоріч тільки за десять днів травня – цей показник становив понад 30 тонн", - уточнюють в "Еко Нова".

2.jpg

Сьогодні в Україні склалася вкрай складна ситуація з небезпечними відходами, які зазвичай не знешкоджуються та не утилізуються належним чином. За даними експертів, щорічно в країні утворюється близько 500 млн тонн різних відходів, 1 млн тонн з яких загрожує здоров'ю та життю українців. Разом з тим загальні обсяги накопичення відходів вже перевищують 14 млрд тонн.
Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка