На Вінничині держлісгоспи заклали понад 200 га "енергетичних плантацій" швидкорослих порід дерев

На Вінничинні держпідприємства лісового господарства засадили швидкорослими породами дерев понад 200 гектарів непридатних для сільськогосподарського використання земель.

Як зазначають у Вінницькому ОУЛМГ, в умовах суворої економії газу енергетичні плантації переважно акації білої дозволять забезпечити заклади соціальної сфери та жителів регіону альтернативними видами палива, передає Вінницька ОДА

Наразі лісівники збільшили об'єми реалізації дров паливних, переорієнтувавши певну кількість деревини та лісосічних відходів на паливні потреби. Ціна дров невисока, а затрати на їх заготівлю навіть дещо вищі, ніж на цінні сортименти.

Державні підприємства "Вінницький лісгосп", "Жмеринський лісгосп", "Тульчинське ЛМГ" мають дровоколи, виготовляють і реалізують дрова колоті. У пунктах складування держлісгоспи розпилюють дрова, природньо їх підсушують та навантажують на транспорт споживачів.

Адміністративні та виробничі приміщення держлісгоспів перейшли на дров'яне опалення і звели використання газу до мінімуму. При реконструкції котелень лісівники встановлюють піролізні котли з тривалим терміном горіння і високим коефіцієнтом тепловіддачі.

У 2016 році держпідприємствами лісового господарства Вінниччини реалізовано на енергоринок області 126,4 тис. кубометрів деревини.

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка