На Вінниччині працює одна сміттєсортувальна станція – ще сім готують до експлуатації

На Вінниччині працює одна сміттєсортувальна лінія - в селі Стадниця - ще сім готують до введення в експлуатацію.

Як зазначив заступник голови ОДА Василь Броварник, наразі у області формується сміттєпереробний комплекс по знешкодженню побутових відходів, передає УкрЗахідІнформ

«Сьогодні ми активно організовуємо збір, перевезення, сортування, переробку та захоронення сміття, оскільки з 1 січня 2018 року вступить в силу закон про заборону складування неперероблених ТПВ, - каже чиновник. - Наразі частково впроваджено технологію роздільного збирання твердих побутових відходів у 21 населеному пункті області, де проводиться відбір скла, полімерів, заліза та паперу".


Наразі встановлюється сміттєсотрувальна станція в смт. Муровані-Курилівці, продовжує Василь Броварник. «На додачу, опрацьовується питання закінчення будівництва та введення в експлуатацію сміттєсотувальних ліній у місті Бар, Козятин, Липовець, Тульчинській ОТГ та облаштування сміттєсортувальної перевантажувальної станції для ТПВ у Вінниці та східній частині вінницького району, - уточнює він. – Ми організуємо вилучення, пресування, пакування та відвантаження вторсировини – і тільки рештки підлягатимуть утилізації на полігонах».

Василь Броварник також нагадав, що у 2016 році делегація з Вінниччини відвідала Італію з метою перейняти досвід в організації поводження із ТПВ. "Італійська технологія повністю нам підходить,- зазначив заступник голови ОДА ,- Справа тільки за пошуками необхідних ресурсів".

Щорічно Вінниччина продукує близько 1,4 млн. м відходів, що складає 0,88 м на 1 мешканця. На полігони та звалища області вивозиться в середньому 3,5 тис. м3 ТПВ на добу, послугами вивезення сміття охоплено 84% населення.

На ринку послуг з вивезення ТПВ працює 61 суб'єкт господарювання, при цьому зношеність спецавтотранспорту, задіяного у сміттєвій сфері, складає близько 80%.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка