Три села на Полтавщині об'єднали зусилля і переходять на роздільний збір сміття

У Полтавській області три села об’єдналися, щоб запровадити роздільний збір сміття.

Угоду про співпрацю уклали Мачухівська, Судіївська сільські ради Полтавського району та Площанська Решетилівського району в рамках проекту поводження з побутовими відходами, передає Лтава.

Вже в квітні папір, скло та пластик почнуть збирати в окремі контейнери у Полтавському районі.

Як зазначає Мачухівський сільський голова Валерій Білокінь, проект забезпечить ефективне сортування і утилізацію відходів.

«Нам вдалося створити комунальне господарство, щоб покращити санітарний стан і комфортні умови для проживання населення, - наголошує він. – Перш за все треба, щоб сміття не валялося у лісосмугах та балках, а складувалося для подальшої переробки».

На реалізацію проекту з обласного, районного та місцевого бюджетів виділять понад шістсот тисяч гривень.

Перейняти досвід полтавських сіл приїхала делегація з Харківської області. «Голови наших сільських і селищних рад мають намір більш детально вивчити шлях колег від ініціативи до реалізації проекту, - пояснює радник голови Харківського обласної ради Олена Кулик. – Головне - зрозуміти, як їм вдалося об’єднати зусилля».

Нині Мачухівська сільська рада працює над створенням проекту «Агенція розвитку території Полтавського району», який дасть змогу залучити більше інвестицій для покращення інфраструктури громади.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка