На Полтавщині громади змагаються за розробку Плану дій сталого енергетичного розвитку

У Полтавській області обирають населений пункт з чисельністю населення не більше 50 тисяч для розробки індивідуального Плану дій сталого енергетичного розвитку (ПДСЕР).


Конкурс у рамках міжнародного проекту CLEEN (Енергоефективність: створення коаліцій на місцях) оголосила Громадська організація "Еколтава", яка спеціалізується на питаннях енергозбереження та енергоефективності, передає Ресурсний центр ГУРТ

Участь у конкурсі, який триватиме до 23 червня 2017 року включно, можуть брати органи місцевого самоврядування: міські та селищні ради, об'єднані територіальні громади Полтавської області з фактичною кількістю населення не більше 50 тис. жителів (за результатом останнього перепису населення).

Учасники конкурсу також повинні мати відповідальну, кваліфіковану особу, яка буде закріплена за проведенням аналізу і процесом написання ПДСЕР разом з експертами ГО "Еколтава".

Як зазначає голова правління ГО"Еколтава" Юлія Мельник, аналіз місцевої енергетичної політики і подальша розробка плану дій є одним із перших і найважливіших кроків на шляху до енергонезалежності. «Написавши ПДСЕР, органи місцевого самоврядування та окремі територіальні громади матимуть можливість долучитися до міжнародної Угоди Мерів, брати участь у грантових конкурсах, що вимагають наявність такого плану та стануть більш конкурентоспроможними у процесі залучення інвестицій», - пояснює експерт.

Прийом заявок на участь у конкурсі закінчується 23 червня. В окремих випадках конкурс може бути продовжено. Результати будуть оголошені 1 липня 2017 року.

Для участі у змаганні органи місцевого самоврядування повинні подати:

- заповнену реєстраційну форму (формат Word документ) та її сканокопію з підписом і печаткою (формат PDF).

- мотиваційний лист на офіційному бланку обсягом до 2-х сторінок.

- додатки: описовий документ, де вказано основні дані про населений пункт: управлінську структуру органів місцевого самоврядування, суміжні населені пункти, інфраструктуру, бюджетні установи.

Всі матеріали надсилати на пошту громадської організації: office@ekoltava.org

Додаткову інформацію про конкурс можна знайти на офіційному сайті "Еколтави" та за тел. (066) 520 28 42

План сталого енергетичного розвитку вже розробили декілька громад Полтавської області: Кременчук, Полтава, Лубни, Горішні Плавні, Миргород. Органи місцевого самоврядування останнього вже кілька років успішно реалізовують інвестиційні проекти.

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка