На Одещині планують побудувати на військовому полігоні сонячну станцію потужністю 5 МВт

Компанія "Еліос Стратегія", яка займається проектуванням, постачанням і будівництвом (EPC) об'єктів відновлюваної енергетики, має намір побудувати сонячну електростанцію в райцентрі Болград Одеської області, повідомляє власний кореспондент інформагентства "Траса Е-95".

Згідно з попередніми підрахунками, сонячна електростанція розташується на земельній ділянці площею 10 га.

Як зазначив провідний фахівець з інвестицій виконкому Болградського міської ради Віталій Куруч, наразі компанія "Еліос Стратегія" отримала дозвіл на розробку детального плану території військового полігону.

"Інвестори мають намір розпочати будівельні роботи вже у другій половині 2017 року, - пояснює фахівець. – На даний момент проведена геодезична зйомка місцевості, йде підготовка проектно-кошторисної документації".

Як зазначають у мерії, громадські слухання щодо будівництва сонячної електростанції відбудуться 1 березня.

Згідно з коментарями інвестора, Helios Strategia має великий досвід в розробці та будівництві проектів сонячної енергетики, які в даний час успішно експлуатуються по всьому світу. У проекті буде використовуватися обладнання провідних європейських виробників і фотоелектричні модулі вищого класу від лідируючих на ринку брендів. Інвестор також зазначив, що Еліос Стратегія використовує в роботі системи управління якістю, охорони праці, управління безпекою, і систему екологічного менеджменту відповідно до міжнародних вимог.

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка