На Одещині ЕСКО-інвестор зробив школу енергоефективною - і повернув вкладені кошти за три місяці

В Одеській області компанія впровадила енергоефективні заходи у Осичківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів за ЕСКО-контрактом – і повернула вкладені кошти протягом трьох місяців опалювального сезону 2016-2017 років.

У економічній привабливості енергосервісних проектів на власному досвіді переконалося ТОВ "Інтеренерго Сервіс", яке підписало перший в Україні контракт на утеплення об'єкту соціальної сфери, передає Кабінет Міністрів України

ЕСКО-інвестор провів у школі гідрохімічну чистку та ремонт системи опалення, встановив гідравлічне балансування у системі опалення, відрегулював налаштування системи вентиляції, впровадив облік генерації теплової енергії, а також систему контролю та моніторингу споживання паливо-енергетичних ресурсів.

«Очікуваний результат скорочення споживання вугілля (у 8%) від першого етапу енергоефективних заходів було перевершено у декілька разів, - наголошує голова Держенергоефективності Сергій Савчук. - На другому етапі буде утеплене горище навчального закладу».

Залучити приватні інвестиції в енергомодернізацію бюджетної сфери Савранського району вдалося після проведення комплексного енергетичного аудиту на 95% об'єктах, зауважує голова Держенергоефективності.

«Інвестори змогли оцінити економічну доцільність вкладення власних коштів у проекти, що реалізуватимуться за механізмом енергосервісу, - пояснює він. - ЕСКО-проект у Осичківській школі вдалось реалізувати оперативно завдяки КиївЕСКО, яка надавала консалтингові послуги, прагненню інвестора взяти участь у вигідному проекті та політичній волі місцевої влади».

У Держенергоефективності сподіваються, що приклад ТОВ " Інтеренерго Сервіс " стане поштовхом до співпраці інших інвесторів із місцевою владою.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка