На Одещині ЕСКО-інвестор зробив школу енергоефективною - і повернув вкладені кошти за три місяці

В Одеській області компанія впровадила енергоефективні заходи у Осичківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів за ЕСКО-контрактом – і повернула вкладені кошти протягом трьох місяців опалювального сезону 2016-2017 років.

У економічній привабливості енергосервісних проектів на власному досвіді переконалося ТОВ "Інтеренерго Сервіс", яке підписало перший в Україні контракт на утеплення об'єкту соціальної сфери, передає Кабінет Міністрів України

ЕСКО-інвестор провів у школі гідрохімічну чистку та ремонт системи опалення, встановив гідравлічне балансування у системі опалення, відрегулював налаштування системи вентиляції, впровадив облік генерації теплової енергії, а також систему контролю та моніторингу споживання паливо-енергетичних ресурсів.

«Очікуваний результат скорочення споживання вугілля (у 8%) від першого етапу енергоефективних заходів було перевершено у декілька разів, - наголошує голова Держенергоефективності Сергій Савчук. - На другому етапі буде утеплене горище навчального закладу».

Залучити приватні інвестиції в енергомодернізацію бюджетної сфери Савранського району вдалося після проведення комплексного енергетичного аудиту на 95% об'єктах, зауважує голова Держенергоефективності.

«Інвестори змогли оцінити економічну доцільність вкладення власних коштів у проекти, що реалізуватимуться за механізмом енергосервісу, - пояснює він. - ЕСКО-проект у Осичківській школі вдалось реалізувати оперативно завдяки КиївЕСКО, яка надавала консалтингові послуги, прагненню інвестора взяти участь у вигідному проекті та політичній волі місцевої влади».

У Держенергоефективності сподіваються, що приклад ТОВ " Інтеренерго Сервіс " стане поштовхом до співпраці інших інвесторів із місцевою владою.

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка