На Львівщині відкрили найпотужнішу в Україні дахову сонячну електростанцію(відео)

У Бориславі(Львівська область) відкрили нову сонячну електростанцію, наземна частина якої має потужність 326,12 кВт, а дахова – найбільшу в Україні - 1,114 МВт.

Електростанцію з сонячними модулями та інверторами китайського та німецького виробництва встановило ТОВ «Синтез Солар», переридає ЛОДА.

CЕС зводили близько двох років.

«Спочатку обрали вдале місце, потім підготували ділянку, будівлі і закупили обладнання, - розповідає ініціатор проекту – директор ТОВ «Синтез Солар» Юрій Пасічник. – Станцію під'єднали до мережі енергопостачальної організації і отримали право на продаж електроенергії за "зеленим" тарифом».

Наземно-дахова сонячна електростанція складається з 4600 панелей, які зможуть щорічно генерувати близько 1400000 кВт-год.


«Сонячна електростанція – це енергетична незалежність держави, а також додаткові робочі місця та виробничі потужності, - наголосив голова Львівської ОДА Олег Синютка. – Ми горді тим, що у Бориславі працює найбільша сонячна дахова електростанція».Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка