На Львівщині планують відкрити для учасників війни реабілітаційний центр з сонячними батареями

У селі Репехів(Львівської області) мають намір відкрити для учасників війни незвичайний реабілітаційний центр з сонячними батареями та невеличким еко-виробництвом.

Проект реалізує на родинному обійсті львів'янин, боєць "Донбасу" Юрій Досяк, передає Форпост Львівський

«Найближчим часом біля церкви Покрови Пресвятої Богородиці ми відкриєм Центр фізичного і психічного відновлення учасників війни - це поки що робоча назва, - розповідає ініціатор. - На скляних дахах відреставрованих будівель встановимо сонячні батареї, у літній кухні, де з Артемом Князьковим зараз робимо ремонт, буде невеличка сироварня, також плануємо облаштувати маленьку м'ясну мануфактуру, пасіку і декілька теплиць для інґредієнтів до спецій і соусів».


Свіже повітря, тиша, трудотерапія і що важливо - джерело доходу для учасників війни, стануть прекрасним фундаментом для фізичного і психічного відновлення, впевнений Юрій Досяк. «Реалізую другий успішний проект для учасників війни, таких самих по духу, - тепер вже на родинному обійсті, - наголошує львів’янин. - Попереду ще багато інтелектуальної і фізичної роботи – є натхнення та ідеї, а хто чується в силі - приєднуйтесь, завжди раді добрим людям, які хочуть разом робити добрі справи».Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка