На Львівщині планують відкрити для учасників війни реабілітаційний центр з сонячними батареями

У селі Репехів(Львівської області) мають намір відкрити для учасників війни незвичайний реабілітаційний центр з сонячними батареями та невеличким еко-виробництвом.

Проект реалізує на родинному обійсті львів'янин, боєць "Донбасу" Юрій Досяк, передає Форпост Львівський

«Найближчим часом біля церкви Покрови Пресвятої Богородиці ми відкриєм Центр фізичного і психічного відновлення учасників війни - це поки що робоча назва, - розповідає ініціатор. - На скляних дахах відреставрованих будівель встановимо сонячні батареї, у літній кухні, де з Артемом Князьковим зараз робимо ремонт, буде невеличка сироварня, також плануємо облаштувати маленьку м'ясну мануфактуру, пасіку і декілька теплиць для інґредієнтів до спецій і соусів».


Свіже повітря, тиша, трудотерапія і що важливо - джерело доходу для учасників війни, стануть прекрасним фундаментом для фізичного і психічного відновлення, впевнений Юрій Досяк. «Реалізую другий успішний проект для учасників війни, таких самих по духу, - тепер вже на родинному обійсті, - наголошує львів’янин. - Попереду ще багато інтелектуальної і фізичної роботи – є натхнення та ідеї, а хто чується в силі - приєднуйтесь, завжди раді добрим людям, які хочуть разом робити добрі справи».

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка