На Кіровоградщині збудували сонячну станцію потужністю 2МВт на місці зруйнованої лікарні

На Кіровоградщині у селі Кам'янече запрацювала сонячна фотоелектрична станція потужністю понад 2 МВт на місці зруйнованої лікарні.

Розташована на 5 гектарах СЕС у денний час може стовідсотково забезпечувати Новоархангельський район електроенергією, передає kr-admin.gov.ua.

Сонячну електростанцію було побудовано на кошти ТОВ "Агрофірма Авангард ЛТД" з ініціативи директора підприємства Василя Крамара.

Рішення про зведення СЕС на місці зруйнованої лікарні погодили півтора року тому. Роботи з очищення та упорядкування території здійснювала компанія "Рентехно".

Загальна вартість проекту склала близько 70 мільйонів гривень.

Як зазначив на церемонії відкриття сонячної станції голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко, аграрії Кіровоградщини не лише вирощують гарні врожаї, а й роблять значний вклад в енергетичну незалежність держави. «Лише рік минув після підписання Паризької угоди, яка має на меті зменшити викиди в атмосферу шкідливих речовин за рахунок збільшення використання альтернативних джерел енергії, а ми вже маємо на території Кіровоградщини 17 промислових сонячних електростанцій, а в Україні - понад 180, - зауважив він. – Агропідприємство інвестувало в економіку області десятки мільйонів гривень, на додачу, створено нові робочі місця - на СЕС працюватиме десять робітників».Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка