На Гігафабриці від Tesla почали виробляти літієві акумулятори нового типу

Нещодавно компанія Tesla Motors повідомила про початок масового виробництва літій-іонних акумуляторів на Gigafactory. Вироблятимуться акумулятори спільно із японською компанією Panasonic, повідомляє Еlectrek.

Нові літієві акумулятори мають назву «2170», що позначає їхній розмір – 21мм на 70мм. Вони товщі і вищі, ніж попередні розробки формату «18650». За словами Ілона Маска, акумулятори нового типу мають найвищу щільність енергії і водночас найдешевші.

Акумулятори використовуватимуться не лише для електромобіля Model 3, вони будуть універсальними для інших пристроїв. Зокрема, 2170 будуть використовуватися в Powerpack і Powerwall – пристроях виробництва Tesla Motors для накопичення і зберігання енергії в приватних домоволодіннях і на невеликих підприємствах. Ці системи накопичення енергії також розглядаються як допоміжні пристрої для панелей Solar Roof.Вже до 2018-го Tesla і Panasonic планують збільшити виробництво до 35 ГВт/рік. При цьому представники компанії заявляють, що дана цифра складе майже половину потужностей всіх вироблених у світі акумуляторів. На Гігафабриці працюватимуть 6500 осіб, та додатково буде створено ще 20-30 тис. робочих місць.

За задумом, концентрація виробництва в одному місці і значне підвищення автоматизації процесу дозволить серйозно знизити собівартість вироблених акумуляторів і, як наслідок, знизити кінцеву вартість електромобілів Tesla.

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка