На Черкащині громади можуть отримати 30 тис грн на еко-проект

На Черкащині старував прийом заявок на екологічний конкурс «Україна в стилі еко».

Взяти участь у конкурсі та виграти до 30 тисяч гривень на реалізацію еко-проекту можуть громадські об’єднання екологічного спрямування (якщо така діяльність передбачена в статутах організацій), органи місцевого самоврядування, об’єднані територіальні громади, навчальні заклади (дошкільні, позашкільні, загальноосвітні, професійно-технічні, вищі) та учнівські природознавчі гуртки області, передає "ГромЧЕ"

Подані проекти мають відповідати пункту 80 постанови Кабінету Міністрів України від 17.09.1996 №1147 „Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів“ і бути направлені на підвищення рівня екологічної культури, сприяти національно-патріотичному вихованню дітей та молоді області; передбачати проведення природоохоронних акцій, фестивалів, конкурсів, семінарів, конференцій, виставок, видання поліграфічної продукції з екологічної тематики або інших заходів із пропаганди охорони навколишнього природного середовища.

Прийом документів для участі у екологічному конкурсі „Україна в стилі ЕКО“, приуроченому до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, триватиме до 19 травня.

Як наголошують організатори, подані від політичних партій, профспілкових та релігійних організацій проекти розглядатися не будуть. Також проекти не повинні брати участь у інших конкурсах, фінансування яких здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету.

Заявки необхідно надсилати за адресою: вул. Вернигори, 17, м. Черкаси, 18008 або електронкою 38715482@mail.gov.ua. Відповідальна особа за приймання документів Альона Литвин, тел. 63-09-78.

Кількість переможців визначать, виходячи з обсягу коштів, передбачених в обласному бюджеті на відповідний рік на цю мету, з розрахунку не більше 30 тис. грн на один проект.

Перелік а форми матеріалів, які подаються для участі в конкурсі, та детальнішу інформацію можна прочитати на сайті Управління екології та природних ресурсів Черкаської облдержадміністрації.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка