Mitsubishi планує збудувати дві морські вітроелектростанції в Європі

Mitsubishi Corp. давно займається проектами в сфері «чистої» енергетики, а тепер планує вперше реалізувати масштабний проект, збудувавши дві потужні вітроелектростанції в Бельгії і Голландії.

Як передає Хайтек, японська корпорація вже влітку 2019-го планує запустити електростанцію Norther («Північний вітер») в Північному морі за 23 км від узбережжя Бельгії. Кожна турбіна матиме рекордну потужність – 8,4 мегават. Загалом планують встановити 44 турбіни на 370 мегават. Цієї енергії вистачить, щоб забезпечити електроенергією 400 тисяч сімей.

Будівництво цієї вітрової електростанцію почнеться в січні наступного року і коштуватиме близько 150 млрд ієн. Японці зведуть її спільно з бельгійською компанією Elnu, яка спеціалізується на відновлюваній енергетиці, а також голландською енергетичною компанією Eneco і будівельною фірмою Van Oord.Ще більшу вітрову електростанцію планують побудувати до 2020-го року біля узбережжя Борселен на південному сході Голландії. Mitsubishi має намір встановити 80 турбін на 680 мегават. Вартість будівництва такого вітропарку буде вдвічі дорожчою, ніж в Бельгії – 300 млрд ієн. Співпрацювати з японською корпорацією будуть Eneco, Van Oord і Royal Dutch Shell.

Це не перші проекти Mitsubishi у сфері ВДЕ: компанія вже будувала в Європі сонячні електростанції і наземні ВЕС, а також має дві невеликі морські вітряні електростанції в Голландії і Португалії. В майбутньою японська компанія прагне отримати контракти на будівництво вітряних електростанцій в Північному морі від Великобританії і ФранціїЯкщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка