Міський голова Чернігова виступає проти роздільного збору сміття у місті

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко виступає проти запровадження у місті роздільного збору сміття.

Мер скептично налаштований щодо спроможності чернігівців сортувати відходи, передає 0462.ua

«Проект майбутнього сміттєпереробного заводу повинен бути без обов'язкової вимоги про сортування сміття, - впевнений міський голова. – Щодо технології переробки відходів – обмежувати не хочу, головне, аби не було сортування».

Згідно з вимогами, населення повинно відсортовувати сміття, як мінімум, на 85%. 

«Ми витратимо купу грошей на облаштування майданчиків, на контейнери - і не зможемодосягти 85%, - пояснює Владислав Атрошенко. – Це буде марна работа: приміром, буде 70%, а таке сміття не вважається сортованим».

Міський голова попросив прискорити процес підготовки проекту з будівництва сміттєпереробного заводу. «На кожній сесії міської ради місто повинно наближатися до мети: спочатку виділення землі, потім пошук проектантів майбутнього заводу", - каже Владислав Атрошенко.

На переконання міського голови, проектувати майбутній завод має компанія світового рівня, як це було у Львові. «Проектні роботи обійдуться місту у 250-300 тисяч євро, - прогнозує мер. – Однак без відомого проектанта ми не залучимо необхідні інвестиції для зведення сміттєпереробного комплексу - 30-35 мільйонів євро».Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка