MAN починає тестувати вантажівки на електротязі, щоб налагодити серійний випуск

Компанія MAN і австрійський консорціум з підтримки логістики (CNL) домовилися про спільну розробку та випробування електричних вантажівок. До кінця 2017 року дев’ять вантажівок з електричним приводом працюватимуть в мережі продовольчих магазинів і логістичних компаніях, повідомляє Рrimemovermag.

Вантажівки вироблятимуться на заводі компанії в Штайрі (Австрія) і доопрацьовуватися в центрі модифікації великовантажних автомобілів.

«Майбутнє в транспортуванні вантажів у великих і маленьких містах належить електромобілям, – вважає голова виконавчої ради компанії MAN Truck & Bus Йоахім Дреєс. – Переваги електричної тяги при транспортуванні різноманітних товарів очевидні: такі вантажівки не створюють шуму і не виробляють шкідливих викидів».

Результати випробувань врахують при підготовці до серійного виробництва. Невелику серію вантажівок на електротязі почнуть випускати на заводі в Штайрі в 2018 році, а масове виробництво планують розгорнути в 2021 році.

Про наміри тестувати в 2018 році подібні електровантажівки на дорогах Німеччини і Швеції також оголосив концерн Scania.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка