Київ виділить 30 млн грн на встановлення сонячних колекторів та теплових насосів у бюджетних установах

У 2017 році Київ виділить 30 млн гривень на встановленнясонячних колекторів, панелей та теплових насосів у бюджетних установах.

Як зазначає заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Петро Пантелєєв, у наступному році міська влада також має намір ремонтувати тепломережі, встановлювати індивідуальні теплові пункти та лічильники тепла, передає Інтерфакс-Україна

Зокрема, у 2017 році столиця планує інвестувати у заміну старих тепломереж новими енергозбережними.

«Виділяємо 70 млн грн на ремонт найбільш аварійних теплових мереж, - зазначає Петро Пантелєєв. – За ці гроші необхідно поміняти близько 15 км".

У наступному році місто може взяти на себе управління тепловими мережами, наголошує заступник голови КМДА."Функції ПАТ "Київенерго" виконуватиме муніципальна структура, водночас паралельно ми шукатимемо інвестора, - пояснив Петро Пантелєєв. –Особливо охочих братися за теплоенергетику немає – ми усвідомлюємо, що на якийсь час потрібно буде взяти управління збитковими мережами на себе, поки потужна міжнародна компанія зможе зайти на конкурсних умовах і ефективно управляти енергетикою Києва».

Крім того, у 2017 році столична влада планує направити 15,9 млн гривень на встановлення індивідуальних теплових пунктів (ІТП), лічильників тепла та впровадження системи дистанційного регулювання теплопостачання в установах бюджетної сфери.

"На встановлення ІТП у багатоквартирних житлових будинках Києва у 2017 році передбачено 35 млн грн, на завершення програми установки лічильників тепла - 26,8 млн грн., - пояснює Петро Пантелєєв. – Також у наступному році плануємо створити систему, яка дозволить регулювати споживання тепла у школах та дитсадках: ми бачитимемо температуру у класах, группах, авоматизуємо постачання тепла та забезпечимо комфорт».

Крім цього, у наступному році зросте фінансування міської програми утеплення багатоквартирних житлових будинків "70 на 30" для організацій співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) і житлово-будівельних кооперативів (ЖБК) до 30 млн гривень, а житлові будинки без управління ОСББ та ЖБК зможуть отримати 10 млн грн. "У нас з'явилася нова програма "70 на 30" для всіх житлових будинків, - додав чиновник. - Звичайні багатоповерхівки зможуть отримати 70% коштів на будь-які роботи капітального ремонту, які здебільшого прив'язані до енергозбереження».Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка