Київ виділить 30 млн грн на встановлення сонячних колекторів та теплових насосів у бюджетних установах

У 2017 році Київ виділить 30 млн гривень на встановленнясонячних колекторів, панелей та теплових насосів у бюджетних установах.

Як зазначає заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Петро Пантелєєв, у наступному році міська влада також має намір ремонтувати тепломережі, встановлювати індивідуальні теплові пункти та лічильники тепла, передає Інтерфакс-Україна

Зокрема, у 2017 році столиця планує інвестувати у заміну старих тепломереж новими енергозбережними.

«Виділяємо 70 млн грн на ремонт найбільш аварійних теплових мереж, - зазначає Петро Пантелєєв. – За ці гроші необхідно поміняти близько 15 км".

У наступному році місто може взяти на себе управління тепловими мережами, наголошує заступник голови КМДА."Функції ПАТ "Київенерго" виконуватиме муніципальна структура, водночас паралельно ми шукатимемо інвестора, - пояснив Петро Пантелєєв. –Особливо охочих братися за теплоенергетику немає – ми усвідомлюємо, що на якийсь час потрібно буде взяти управління збитковими мережами на себе, поки потужна міжнародна компанія зможе зайти на конкурсних умовах і ефективно управляти енергетикою Києва».

Крім того, у 2017 році столична влада планує направити 15,9 млн гривень на встановлення індивідуальних теплових пунктів (ІТП), лічильників тепла та впровадження системи дистанційного регулювання теплопостачання в установах бюджетної сфери.

"На встановлення ІТП у багатоквартирних житлових будинках Києва у 2017 році передбачено 35 млн грн, на завершення програми установки лічильників тепла - 26,8 млн грн., - пояснює Петро Пантелєєв. – Також у наступному році плануємо створити систему, яка дозволить регулювати споживання тепла у школах та дитсадках: ми бачитимемо температуру у класах, группах, авоматизуємо постачання тепла та забезпечимо комфорт».

Крім цього, у наступному році зросте фінансування міської програми утеплення багатоквартирних житлових будинків "70 на 30" для організацій співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) і житлово-будівельних кооперативів (ЖБК) до 30 млн гривень, а житлові будинки без управління ОСББ та ЖБК зможуть отримати 10 млн грн. "У нас з'явилася нова програма "70 на 30" для всіх житлових будинків, - додав чиновник. - Звичайні багатоповерхівки зможуть отримати 70% коштів на будь-які роботи капітального ремонту, які здебільшого прив'язані до енергозбереження».

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка