Киянин заряджає свій електромобіль з 12-го поверху

Мешканець багатоповерхівки біля метро «Лівобережна» в Києві придумав незвичайний спосіб зарядки свого електромобіля Nissan Leaf – за допомогою звичайної розетки спущеної з балкона 12-го поверху. Про це розповів на своїй сторінці в Фейсбуці журналіст Юрій Бутусов:

«Господар квартири купив собі електромобіль «Ніссан Ліф», а свій джип поставив в паркінг та твердо вирішив освоїти новий, перспективний, економічний і екологічно чистий транспорт. Справжня реформа в окремо взятому домогосподарстві. Але «Ніссану» необхідна зарядка на ніч, точка підключення до електромережі. І громадянин звернувся в компанію, що управляє будинком, до цих сучасних, прогресивних менеджерів, з проханням встановити зарядку для електромобіля. Однак менеджери вказали, що згідно із законом таку зарядку встановити не можна ні на паркінгу будинку, ні на прибудинковій території. Ну взагалі-то можна, якщо взяти на себе відповідальність, оформити папери, проект, підписати всі узгодження, адже закон можна тлумачити як треба...».Оскільки в компанії не захотіли морочитися зі встановлення зарядки для електромобілів, яка б в майбутньому стала корисною для багатьох мешканців будинку, власник електромобіля проявив підприємливість – купив бухту кабелю, кинув на балкон і в такий спосіб забезпечив живлення для свого електрокара.

«Тепер в потрібний момент йому спускають розетку нижче, він ставить свій електромобіль на зарядку і всупереч усьому продовжує свій екологічний експеримент. Виглядає це дійство вражаюче! Але ось парадокс – в такому вигляді з електрозаправкою менеджери будинку нічого вдіяти не можуть! І тому ця яка не передбачена і не узгоджена заправка продовжує собі висіти! Тобто по-нормальному встановити для всіх не можна, а ось таким чином – можна! Зате контролюючі органи до управляючої компанії ніяких претензій не виставлять: це ж не заправка – це просто особиста розетка власника однієї з квартир».

Журналіст констатує: в шикарному столичному будинку, де живуть заможні люди, єдиний спосіб зарядити свій електромобіль – це кинути кабель з розеткою з вікна.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка