Кожна шоста автівка в світі буде електричною до 2025 року – Bloomberg

Майже кожен шостий автомобіль у світі, проданий в 2025 році, буде електричним. За оцінками аналітиків холдингу UBS, найбільш популярним виробником електромобілів в майбутньому стане Tesla, пише Bloomberg.

Загальні продажі електрокарів до цього періоду складуть 16,5 млн, що на 16% більше, ніж передбачалося раніше. Причому найбільша концентрація електрокарів буде зареєстрована в Європі – там електромобілі складуть 30% від загального числа продажів.

«Перехід до електромобілів буде швидшим і більш вираженим за рахунок відмови від дизельного транспорту в Європі, технологічних проривів в розробці акумуляторів і нових норм регулювання в Європі і Китаї», – вважає аналітик Патрик Хаммел.

На пронози вплинули більш високі продажі у 2017 році. Якщо раніше експерти UBS прогнозували, що в 2025 році електромобілі складуть 14% від загального числа продажів, то тепер показник збільшили на 2%. Цьому сприяла й політика Китаю щодо електрокарів – вимоги до виробників автомобільного транспорту стають жорсткішими, вимагаючи від них продавати і виробляти якомога більше електрокарів. У той же час китайці все більше цікавляться автомобілями на електротязі. Опитування слідчить, що 58% мешканців Китаю замислюються над покупкою електромобіля. У Німеччині таких респондентів лише 14%.

Найпопулярнішими в найближчі роки залишатимуться електромобілі Tesla. Хоча великі автовиробники планують в найближчі 3-5 років запустити масове виробництво електрокарів, у Ілона Маска залишається істотна перевага. Обійти американську компанію можуть преміум-бренди, такі як Audi і Porsche, які поки ще не встигли випустити своїх електромобілів.  

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка